Автор Тема: Катастрофирах преди години и моля за малко помощ!  (Прочетена 1248 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Runaway

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Здравейте на всички! Първо се извинявам за молбата ми, който има желание нека да ми помогне, никого не задължавам! :)

Историята накратко е следната: На 22.05.2011 катастрофирах доста сериозно и бях на косъм да изгубя живота си. Карах по едни завои близо до Варна, но погледнах в огледалото, за да видя дали момчето, с което карах е зад мен и... тогава за 1 секунда се случи всичко. Когато погледнах отново напред към пътя, вече мантинелата беше пред мен и веднага съборих мотора, за да не се ударя челно в нея. Карах с около 150км/ч, при падането съм минал отдолу мантинелата, тя буквално ми е "отрязала" краката и съм се спрял 10 метра по-навътре в едно дърво. Бях в кома 4 месеца... Лекарите са казвали, че съм 95% умрял и ще е цяло чудо, ако изобщо се събудя. Благодарен съм на семейството ми, че бяха винаги до мен и благодарение на тях съм вече смея да кажа добре! Усмихвайте се и ценете живота, защото той не е подарък, наистина го осъзнах... Дано никой от Вас не преживее това, което преживях аз!

Сега не съм в идеално състояние и никъде не мога да си намеря работа. Стартирах ютуб канал и ми трябват гледания и абонати, за да мога да си изкарвам пари чрез него. Ще съм благодарен на всеки, който гледа видеото и се абонира за канала ми. Оставям линк към видеото и благодаря на всички предварително, пазете се!

https://www.youtube.com/watch?v=adLI6VHnodg&t=24s

П.С. Имам и други видеа, може да ги разгледате ако имате желание. :)
« Последна редакция: август 07, 2020, 07:37:31 pm от Runaway »

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Публикации: 2184
  • Излекуван работохолик.
  • Кара: Черна FZ1-N
Re: Катастрофирах преди години и моля за малко помощ!
« Отговор #1 -: октомври 02, 2020, 01:33:14 pm »
Колега, първо - УСПЕХ ти желая.

Дай по-подробна инструкция за това абониране, аз по принцип мнооого рядко влизам в такива сайтове и не знам как става... Трябва ли да имам Фейсбук за това? Извинявам се за тъпите въпроси - явно само на мен не ми е ясно, защото друг не е питал...
Ако нищо друго не помага - прочети Service Manual!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8011
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Катастрофирах преди години и моля за малко помощ!
« Отговор #2 -: октомври 02, 2020, 03:10:44 pm »
Tи къде изчезна, ве пич :cheers:
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.