Това за лепенето и на мен ми дойде на ум, и ако бяха лепени доста щях да си чупя ръцете.
Тея лидълски пистолети щом издържат толкова значи наистина са нещо добро ( противно на очакванията, че в такъв магазин всичко е ширпотреба ).
Имах някъде едно извращение, два - три пъти го отварях за връзки около реотана ...и и май вече не е и у нас.
И аз съм ползвал за свиване на термошлаух и други неща и съм доволен, но като че ли не им се навивам дотолкова, че да си купя "ей така за да си имам". Ама щом пък е ползвано и здраво държи....