Автор Тема: Vstrom 650 ремонт и обслужване  (Прочетена 1286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vlaado

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: Suzuki Vstrom 650 2005 г.
Vstrom 650 ремонт и обслужване
« -: септември 06, 2021, 10:25:39 pm »
Здравейте всички мото-колеги.
Не съм писал отдавна, но постоянно чета. От скоро съм собственик на Suzuki Vstrom DL650 2005 г. Взех го със съгласието си, че има нужда от преглед и ремонт на съединител и луфт в касетата му. Нещо, което е характерно за модела да дефектирва. Въпросът ми е, къде в България мога да го закарам за смяна или ремонт на този възел? От Видин съм и тук май всеки разбира от всичко. По принцип мога и да си сменя сам комплекта, но отново опирам до магазин или склад за да поръчам от там.
Много безаварийни километри на всички.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8266
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: Vstrom 650 ремонт и обслужване
« Отговор #1 -: септември 09, 2021, 06:59:02 pm »
Ако си достатъчно технически грамотен да свършиш сам работата, комплекта можеш да го поръчаш онлайн.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен vlaado

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: Suzuki Vstrom 650 2005 г.
« Отговор #2 -: септември 23, 2021, 01:59:21 am »
Да, технически съм грамотен, но ми липсва време. А и да го оправя сам, ще ми отнеме доста време, вероятно и специфични инструменти. Колкото и мотори да съм имал, сам съм ги оправял. Но искам професионалист да пипне мотора.

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8266
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #3 -: септември 26, 2021, 08:25:35 pm »
Aми във Видин нямам идея кой може да ти смени съединителя, но където и да отидеш, пак ще опре до чакане на поръчката. Сузуки не се славят с много бързи доставки. Казвам го от опит. Поне седмица и половина - две, в най-добрия вариант. Та затова ще се повторя, че е най-добре да си поръчаш частите и когато пристигнат, да се уговаряш с конкретния механик. Такива има из цялата страна, но не знам доколко ще ти е оферта да обикаляш насам - натам.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен kokoVmaxa

• Fan of DUCATI but BMW User
  • Hero Member
  • Публикации: 4020
  • "RBT Custom motors" Ltd.
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: 1100BoxerCup & 1250HP
« Отговор #4 -: септември 29, 2021, 12:53:44 pm »
 Ние имаме налични съединители колкото желаеш (чисто нови) ............+ от ремонтирали сме поне 20-ина касети вече  ;) :bravisimost:
My Garage - K75 Cafe , R1100S Boxer Cup , R1200C "Bond" edition , F800R ChrisPfifer , R1250GS Hp / DUCATI 748R Superbike / HONA CB500Four K1 '71