Автор Тема: Yamaha TDM Bulgaria-клубна тема, за всичко свързано с една Твърде Добра Машина..  (Прочетена 91416 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alien

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 265
...я да ви питам. Някой пътувал ли е из Турция, по специално ме интересува прилично място за спане между Анкара и Болу. По път D4.
Има, но питай в другата тема, там пишат хората които се разхождаха миналата година в Турция  :)

10x, питах  :)
yours can go fast... mine can go anywhere
                www.balkanmotoadv.com

Неактивен komsii

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 11
Колеги мога ли да ви помоля да кажете какво мислите за този мотор,спрял съм се на него(дано да се продава още),някои казват че прекалено много е творено по-него и може да се окаже че не е читъв,моля за мнение малко ми трябва за да го купя  :D

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=51347641456075912&f1=details

Неактивен SaS

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: YAMAHA TDM 850
zdraveite na vsi4ki :) ot dve sedmici imam tazi strahotna ma6ina tdm 850 96 god. s tozi motor si dopadnahme ot pruv pogled :))))))
ma6inata q vzeh ot sigoren 4ovek poddurjana e v perfektno sustoqnie strahoten motor no mi izleze edno malko problem4e za koeto molq da mi dadete pravilniq suvet
problema mi e 4e iskah da zaseka motora kolko har4i za celta mu slojih na 1-vo vreme 20 lv prosta da vidq gore dolu kakuv razhod 6te mi dade
1-viq put kogato mi izgasna v dvijenie mu zavurtqh rezervata mom4eto mi kaza 4e imalo benzin za 50 kilometra no ne iska6e da pali dori i na rezerva sled kato dolqh se opravi i mi kazaha 4e e vuzmojno da sum go zadavil  dneska me ostavi na KICHEVO tova e do varna i pak v dvijenie napravo mi izgasna sled kato doide podkreplenieto s edna tuba benzin se opravi smisal  zapali nqmam mnogo opit s motorite vsu6tnost tova mi e 1-vata ma6ina no kakvo pravq ako trugna na dulug put i raz4itam na taq rezerva a ne moga da polzvam tursq da si izqsnq pri4inite poradi koito az ne moga da si polzvam rezervata i za kakuv 4ep mi e tq ako ne moga da izmina i 5 kilometra s neq vuzmojno li e problema da e nqkade drugade vsi4ki konsumativi koito mojete da se setite sa smeneni molq daite mi suvet kakvo moje da e tova blagodarq vi predvariterlno

Неактивен Steff

• Sr. Member
  • Публикации: 162
  • Кара: Yamaha TDM900i
Приятелю SaS, поздравления за добрия избор на мотор, но просто след второто изречение ме заболя главата да ти чета шльокавицата... Ужас! Пишете на български, толкова ли е трудно!!! Уважавайте своя роден език! Времето на Мирк-ата мина преди 10 и повече години!

Неактивен SaS

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Кара: YAMAHA TDM 850
да извинявам се за което имах малък проблем :) и все пак бих искал да разбера проблема които ме споходи ако сте си направили труда да разберете  шльокавицата която съм сътворил  :cheers:

Неактивен Steff

• Sr. Member
  • Публикации: 162
  • Кара: Yamaha TDM900i
Мой приятел с 850 имаше същия проблем - пали, поработи и гасне на резерва. Провери си филтрите на горивопровода, кранчето... Иначе разглобявай  и елиминирай последователни причините :)  :cheers:

Неактивен alien

• Moderator
  • Hero Member
Колеги мога ли да ви помоля да кажете какво мислите за този мотор,спрял съм се на него(дано да се продава още),някои казват че прекалено много е творено по-него и може да се окаже че не е читъв,моля за мнение малко ми трябва за да го купя  :D

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=51347641456075912&f1=details

Аз не бих си го купил, прекалено много е творено по него.
                www.balkanmotoadv.com

Неактивен Ради Райков

• Sr. Member
  • Публикации: 237
  • Кара: TDM 900 5PS

Аз не бих си го купил, прекалено много е творено по него.
И аз съм на същото мнение + факта, на мен ми  изглежда ужасно грозен с тази маска, а и тази обява седи вече повече от година, ако е читав можеше и да е заминал вече  ::)

Колега SaS добре дошъл в нашите редици  :cheers:  Провери освен филтрите и маркучетата по които тече горивото, дали случайно не са обърнати двете маркучета за резервата и ON, аз съм си го погаждал този номер и висях час на магистрала "Хемус"  ::)

Неактивен komsii

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 11
Мерси за мнението ви,беше важно за мен

Неактивен alien

• Moderator
  • Hero Member
Изневерих на марката и модела....  оставам с отлични впечетления и емоции от този мотор. Надявам се новият собственик, човек от форума, да си го кара с със същия кеф още хиляди километри ;)

От вчера вече съм с Suzuki DL1000 V-Strom

P.S. оставам верен на далекобойните туристи  ;)
« Последна редакция: март 11, 2013, 05:39:18 pm от alien »
                www.balkanmotoadv.com

Неактивен Ради Райков

• Sr. Member
Да споделя и тук, ще поръчваме скоро време отново тениски които може би за събирането в Родопите в края на Април ще са готови ако някой иска да ми пише на лични, цената е 11 лева  :)

Също така намерих една мацка която ми нарисува една шапка и за туй нещо отново може да Ви уредя ако има желаещи разбира се  ;)

Неактивен Ради Райков

• Sr. Member

Неактивен Ради Райков

• Sr. Member
Да споделя и тук, че си търся фарове за моето 3vd, че тия малко се счупиха

Неактивен award

• Hero Member
  • Публикации: 608
  • Кара: CBR 1000 RR
Момчета, един приятел има 3 броя ТДМ - 3VD 850 за части ....
Телефон за контакти 0898 262 666 - Сашо .. дано съм ви бил полезен ...  :bravisimost:

Неактивен Adler9

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 43
 :headbang:  Здравейте на всички , още един горд собственик на TDM 4TX в мое лице.  :occasion18: Тръпката е голяма , мотора ми е първи(отдавна чакан) . Надявам се да имам възможно по-малко проблеми с него и избора на машина да е бил сполучлив. Благодаря на Ради (София) както и на Борката (В.Търново) за помощта и подкрепата.
Начинаещ моторист съм , ще бъда благодарен за съвети в нужда :)

Неактивен Ради Райков

• Sr. Member
Привет на всички, макар и с малко закъснение искам да Ви информирам за насрочените дати и място на есенната среща.
Срещата ще се проведе в с. Рибарица - https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%86%D0%B0_(%D0%9E%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82_%D0%9B%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87)

02.10.2015 - 04.10.2015 :D

Основното място за хубавите ни вечеринки ще бъде в хотел Вежен - http://hotelvejen.com/ , целият хотел е ангажиран само за нас и няма да ни притеснява абсолютно никой и ще може купона да се вихри до зори  ;D
Другото място за нощувки е в съседните вили - http://vili-weekend.com/index.html

До тук имаме подсигурени около 70 легла, при нужда от още ще ангажираме и съседните вили.
Всички са в радиус от около 50-100м от хотела  ;)

До края на седмицата ще имаме готово меню за вечерите и се надявам да Ви хареса. Цените на храните и напитките са повече от доволно добри, за пример ще Ви посоча, че след като го посетихме вчера за 3 шкембета, 3 боб чорби, едни бъркани яйца и 4 наливни бири платихме 17,60 лв.

Тъй като цените на нощувките ще варират между 15 и 20 лева на легло ще ги усредним за да са еднакви за всички(дано да няма сърдити за което).

За добро или лошо мислим да Ви лишим от правото на избор за нощувки, макар, че ще Ви наруша личния избор  8)
Смятам, че познавам повечето и мога да преценя кой какво иска и търси при нощувка(с кого/коя ;D ;D ;D )
Правя това с цел най вече заради тройните стаи за момчетата които ще са сами на мАтор и нямат много претенции за мястото.

За съботната ни разходка ще Ви информирам на по-късен етап, поради факта, че е есен и не се знае какви ще са метеорологичните условия и колко мотора ще тръгнат.

Записването ще е до 10.09.2015 г. ще се бъде в тази тема ----->  http://www.tdm-bg.org/forum/index.php?topic=277.msg2538#msg2538

P.S. Ако някой е военен или има връзки при тях, точно на 30м е почивната им станция и може да си запази място за нощувка, но моля да ме уведомите за да Ви предвидя в ресторанта.
Там за тези със служебните карти комунизма все още съществува  :o

Неактивен Ради Райков

• Sr. Member
С наближаването на 7мият ни РД да споделя и тук :)

http://www.tdm-bg.org/forum/index.php?topic=390.msg3989;topicseen#msg3989

Неактивен Ради Райков

• Sr. Member
Здравейте Приятели!
Имам удоволствието да ви поканя на 10-ия юбилеен рожден ден на ТДМ България.
По този повод, ще опитаме да подобрим и настоящият рекорд на ТДМ Чехия, които събраха 208 ТДМ машини на едно място.
Интерес към събитието имат колеги от Гърция, Турция, Сърбия, Румъния, Италия, Испания, Унгария и други страни.
Празничното събитие ще се състои от 10-ти до 12-ти май 2019г. в хотелски комплекс "Мурите" близо до град Разлог.

http://murite.bg/

В цената от 56 лева на човек за една нощувка е включена:
Закуска и вечеря на блок маса.
Ползване на открит, закрит басейн, сауна, парна баня, джакузи, фитнес и безжичен интернет.
Офертата не включва напитки, но всеки който иска може да си вкара бутилка алкохол, като за целта ще заплати такса от 10 лв. за 1 литър концентрат. Ресторантът ще работи до полунощ, а за доброто ни настроение ще се грижи Диджей.
След 0.00 часа, използването на залата и Диджея се заплащат допълнително!!!

За спомен от събитието
монетният двор на България може да изработи:
1.Двукомпонентна посребрена/позлатена монета поставена във велурена кутийка и сертификат на цена от 26.00 лева.
2. Сребърна монета, във велурена кутийка и сертификат на цена от 34.00 лв. /като трябва да има минимум 20 желаещи/.
Монетата ще отразява двете важни събития – рожденият ни ден и денят на рекорда .
Крайният срок за записване за монета е 30 Ноември 2018 г.

http://mint.bg/

Поради големият мащаб на събитието, записването и заплащането трябва да стане предварително с краен срок
25 Февруари 2019г. ( моля не чакайте последният момент )

Ще помоля тези от вас които смятат само да участват в преброяването Събота, без да нощуват в хотела също да се обадят и запишат.

Можете да се запишете като се свържете с мен на лично съобщение тук, през Фейсбук, електронна поща или директно по телефона. Необходими са ми двете ви имена, град и модел на ТДМа който карате.

Веселин Куршумов
0877554119
tdm.bg@abv.bg

Банковата сметка за плащане на нощувки и спомен е:
Банка ДСК
Получател/recipient: Веселин Куршумов/Veselin Kurshumov
BG84STSA93000021415208
Ще се радвам да ви посрещна в Петък за да празнуваме и направим това събитие заедно !

Програмата :

10.05.2019г. - Петък

Пристигане и настаняване на участниците.
Среща със стари и нови приятели край моторите или в градината при басейна.
20.00ч. Вечеря, Party time   

11.05.2019г. - Събота

7.30ч.- 9.30ч. Закуска
10.00ч.-14.00ч. След закуска леко каране с тези които желаят, като от съображение за сигурност ще се разделим на няколко групи. Ще има няколко трасета, всеки ще си избере къде иска да отиде. Ако в определена посока се съберат повече желаещи, то просто ще се разделим на по-малки групи. Всички останали могат да се насладят на почивка около басейна.
15.00ч.-16.00ч. Подреждане на мотоциклетите пред хотела.
16.00 -17.30ч. Тържествено преброяване на моторите (надявам се над 210  ).Раздаване на грамоти при успех на мероприятието.
18.00ч. Приключване на официалната част и свободно време.
20.00ч. Вечеря, Party time   

12.05.2019г.- Неделя
7.30ч.- 9.30ч. Закуска
9.30ч. Кафе и сладки приказки преди поредното пътуване нанякъде   

При промяна в условията/програмата, ще Ви уведомя допълнително.