Автор Тема: Курс за А категория в София  (Прочетена 78915 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maistora88

• Sr. Member
  • Публикации: 222
  • Кефа цена няма
  • Кара: CBR1000 /ZZR1100 /XT600E /TDR125
Курс за А категория в София
« -: септември 09, 2009, 02:16:25 pm »
Някой може ли да даде информация за курсове за А категория в София къде какви пари искат, че от една предишна тема от форума останах с впечатление, че насякъде е различно. Най ме интересува ако някой знае нещо за курсовете в Младост и Дървеница, че са ми най-близо.

Неактивен Katano

• Full Member
  • Публикации: 79
Re: Курс за А категория в София
« Отговор #1 -: септември 09, 2009, 03:29:02 pm »
авто школа "Станоев" ЕООД,полигона се намира в младост 3 зад магазин ХИТ.Мотора е qmaha sr 125.Цената на курса е 500 лв.В тая цена ти е включен и изпита.Тел за контакт 0888760630.Тоя номер е на инструктора, казва се Жоро Дамянов.Най добре му званни и го питай какво те интересува.

Неактивен Agr3s00r

• Sr. Member
  • Публикации: 169
« Отговор #2 -: септември 09, 2009, 05:30:19 pm »
На СБА-то в Младост има също полигон и там провеждат курсове.0886 442 666 Валъо -мн съм доволен от него добре обяснява ,полигона е голям и можеш съвсем спокойно и отстрани да караш ако се чустваш отначало неподготвен.Купил е добра екипировка за да може да предпазва учащите се (недай си някой да падне).Кара се на МЗ-ка 150 (ама се замисля да зима някакъв друг занапред ама не се знае кога).За паричките 550 лв с изпитните такси. ;)

Неактивен maistora88

• Sr. Member
  • Кефа цена няма
« Отговор #3 -: септември 09, 2009, 05:46:34 pm »
Мерси много точно това ме интересуваше.

Неактивен maistora88

• Sr. Member
  • Кефа цена няма
« Отговор #4 -: септември 10, 2009, 12:53:37 pm »
Някой карал ли е курса на iDrive, че днеска минах през тях и ми казаха 400лв, което ме учиди при положение че насякъде е 500. Да не са някакви мошеници, че ми исакт и парите накуп? Полигона им се намирал на Малашевци.

Неактивен Katano

• Full Member
  • Публикации: 79
« Отговор #5 -: септември 10, 2009, 01:23:13 pm »

Неактивен maistora88

• Sr. Member
  • Кефа цена няма
« Отговор #6 -: септември 10, 2009, 02:03:00 pm »
Сигурно е за тия пари защото трябва да си носим сами екипировка.
А моторите са безименни (китайци) :)

Неактивен rashowasp

• Sr. Member
  • Публикации: 190
  • Кара: BMW K1200RS-F 650 CS
« Отговор #7 -: септември 22, 2009, 07:12:37 am »
аз ще карам в i drive познавам двама инструктори за в категория хората си работят даже и в почивните дни с моторите не знам как е ще пища като ги почна от 28 май започва курса

Неактивен Plam_Rayk

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Мечтаех България да стане нормална държава, УВИ !!
« Отговор #8 -: май 22, 2010, 10:07:00 pm »
Някой карал ли е курса на iDrive, че днеска минах през тях и ми казаха 400лв, което ме учиди при положение че насякъде е 500. Да не са някакви мошеници, че ми исакт и парите накуп? Полигона им се намирал на Малашевци.
Аз карах този курс и разбрах за сетен път, че евтиното ти излиза не само по скъпо, но и много изхабени нерви. Нека да си получа книжката и ще ви разкажа подробно цялата корумпирана машина за смучене на допълнителни пари от курсистите. После ще се подпиша под разказа си.

Неактивен pavel krastev

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 15
« Отговор #9 -: май 23, 2010, 10:59:03 am »
Колега то вярно че Видин е далечко, ама тука са 350 лева курсовете!

Неактивен rashowasp

• Sr. Member
  • Публикации: 190
  • Кара: BMW K1200RS-F 650 CS
« Отговор #10 -: май 27, 2010, 12:21:45 pm »
Карах А категория в i drive по голями мушенници не бях виждал Славчо трябваше да ми е инструктор мота ме 20дни при платен курс накрая направи така че да ме скъсат на градското"на полигона нямаше как"краде часове като луд курса е по евтин ама и часовете са много по малко и има много скрити разходи никой не те учи на нищо караш там и не дай си боже да паднеш както се случи на доста колеги и на мен ти вадят душата защото трябва да си можеш да караш.Аз лично се преместих в СБА-то в младост където хората са много точни и разбрани взех си изпита без проблеми.Успех колеги и запомнете никога I drive

Неактивен ppandda2000

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 9
« Отговор #11 -: юни 14, 2010, 07:17:10 pm »
Привет,аз като прясно изкарала курса мога да споделя моето мнение и наблюдения върху абсурдите  с които се сблъснах.
Имах тел на Мишо Михайлов от 2 годи и първо звънах  на него, отговори ми един намусен господин който ме нагруби по тел,.. реших че не съм мазохист. Случайно попаднах в форумите на един страхотен инструктор, които наистина си върши работата. Коректен и много точен. Оказа се че Мишо  преподава на същия полигон....какви реплики чувах, неудобно да споделя..но много унижава курсистите, непрекъснато някои го чака от курсистите, а тои си идва когато е на кеф.Страхотно самочувствие, без никакво...
Както  и да е,  Полигона на които изкарах е в квартал Хладилника а Инструктора се казва Симеон Петков тел му е 0888349414
Ето и сайта им http://www.leonbg.com/

Неактивен ppandda2000

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 9
« Отговор #12 -: юни 25, 2010, 06:53:28 am »
Избора е много голям ,но дали за всеки от нас е сполучлив? За щастие останаха тук таме и свестни , всеотдайни към работа си инструктори. Те в наше време са истински находки, и е голям късмет да срещнеш човек който наистина  си върши работата. Вижте сайта на тези инструктори... http://www.leonbg.com/

Успех на начинаещите!

Неактивен GothRider

• Newbie
  • *
  • Кара: Suzuki GSF250 Bandit
« Отговор #13 -: март 21, 2013, 06:47:04 pm »
Бях решила, че това ще е първото ми мнение когато се регистрирам във форума - без колебание препоръчвам Симеон Петков! Курсът се провежда на полигона в Хладилника. Изкарах го ноември 2012.
Още като отидох "чичо Мони", както се представи, ме посрещна с усмивка и веднага започна да ми обяснява, качи ме на мотора, направи всичко, за да ми вдъхне увереност....
Обяснява подробно, внимателно, много следи курсистите (направо тича след тях постоянно  ;) ), обръща внимание, въобще - той ме научи да карам (доколкото е възможно това на един курс).
Освен това карах допълнителни часове над заложените 20, тъй като имаше доста време до изпита ми, без да платя нито лев над цената на стандартния курс (550лв заедно с изпита).
Някои биха казали, че е малко old school в начина си на преподаване, но всеки си има вкус, лично аз съм му страшно благодарна за отношението и търпението към мен, и за уменията,които ми предаде.  :notworthy:
Life is fragile, but worthless without pleasure

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8249
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #14 -: март 21, 2013, 06:54:07 pm »
Добре дошла! И успех занапред!

П.П. Някакви координати да дадеш за връзка с чичо Мони  ;)
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Неактивен burkov

• Hero Member
  • Публикации: 547
    • Безплатно българско списание за Автомобили :)
  • Кара: Honda VFR 800 VTEC
« Отговор #15 -: март 21, 2013, 07:09:48 pm »
Колежката говори за същия човек от предното мнение:

http://www.leonbg.com/

Неактивен maldezzar

• Hero Member
  • Публикации: 354
  • Кара: Ямаха Узф Р125 ; Хонда Ф4и спорт ; Ямаха Т-макс : Хонда 919, Yamaha R1 04
« Отговор #16 -: март 21, 2013, 08:42:54 pm »
Бях решила, че това ще е първото ми мнение когато се регистрирам във форума - без колебание препоръчвам Симеон Петков! Курсът се провежда на полигона в Хладилника. Изкарах го ноември 2012.
Още като отидох "чичо Мони", както се представи, ме посрещна с усмивка и веднага започна да ми обяснява, качи ме на мотора, направи всичко, за да ми вдъхне увереност....
Обяснява подробно, внимателно, много следи курсистите (направо тича след тях постоянно  ;) ), обръща внимание, въобще - той ме научи да карам (доколкото е възможно това на един курс).
Освен това карах допълнителни часове над заложените 20, тъй като имаше доста време до изпита ми, без да платя нито лев над цената на стандартния курс (550лв заедно с изпита).
Някои биха казали, че е малко old school в начина си на преподаване, но всеки си има вкус, лично аз съм му страшно благодарна за отношението и търпението към мен, и за уменията,които ми предаде.  :notworthy:

Че оставаше и допълнително да платиш , разбира се навсякъде е индивидуално и зависи от кой град си и т.н. .... аз платих 250 лв , и карах също отгоре на часовете макар и малко . Но е важно и отношението на инструктора , макар моя да не разбираше много много от мотори  (човека си имаше друг който се занимава с това , и беше напуснал дни преди да се запиша)  , и все пак отношението му беше много добро  :bravisimost:

Неактивен GothRider

• Newbie
  • *
  • Кара: Suzuki GSF250 Bandit
« Отговор #17 -: март 21, 2013, 11:53:50 pm »
Мисля,че по-горе в темата беше посочен телефон за връзка, но все пак ето отново: 0888 349 414 - Симеон Петков, сайтът е този, който сa написали колегите: www.leon.bg
Може и направо да отидеш на полигона, ул. Филип Кутев 7, и да потърсиш Мони, всеки ден е там (само неделя следобед почива ако се не лъжа).
Успех на всички, а пък аз дано скоро да попълня полето "Кара...."  :)
Life is fragile, but worthless without pleasure

Неактивен mishozzz

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Кара: Suzuki GSR 600
« Отговор #18 -: март 29, 2013, 02:15:09 pm »
Мога и аз да изкажа много много положително мнение за Симеон Петков!
Изкарах курса през 2011 и през скромната една година от когато карам, определено смятам, че Мони подготвя добре! Не знам как е при другите инструктори, но при него освен стандартното обучение ти се обясняват и различни практически ситуации, които после реално се случват и всеки път се сещам за него
После пък ми помогна да си избера и мотора, че като се сетя колко бях неориентиран.....  :D

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8249
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
« Отговор #19 -: март 29, 2013, 02:20:11 pm »
Говорихме с човека на място и скоро жена ми ще вземе допълнителни часове при него. Освен малолитражките, школата вече се е оборудвала и с 600 кубиков мотор. Симпатяга е "чичо" Мони  :bravisimost:
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.