Автор Тема: XMOTOS 125cc/140cc  (Прочетена 4505 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен adi

• Sr. Member
  • Публикации: 182
XMOTOS 125cc/140cc
« -: септември 23, 2009, 11:15:18 am »
Кросови  Мотори:XMOTOS-125cc/140cc/250cc с водно и въздушно охлаждане,цени от 1500лв. до 2600лв.
Продажба и на изплащане,  Доставки в цялата страна с Еконт.
Атрактивни цени на едро и на дребно!
Каски,ботуши,протектори,ризници,якета!

София-Бистрица
тел.0888388024
скайп:adi_muc1
http://avtgroup.f-dizain.com/
http://www.avtgroup.snimka.bg/

Неактивен mpn

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: XMOTOS 125cc/140cc
« Отговор #1 -: януари 29, 2011, 09:25:23 pm »
Здравейте,
от май 2010 г карам XMOTOS 140. Мотора е с маслен радиатор за охлаждане и е много икономичен. Приблизителния разход на гориво е около 2 - 2.5 л на 100 км. Гумите не се износват, ако  се кара по черно. Прекрасен за любители кросисти. Много е лек, поради което лесно се удържа и управлява. Мотоциклета съм купил от Адриан от София-Бистрица. Хубавото при покупката е, че можеш да пробваш мотора, който ти харесва, после друг модел (никога не се знае, какво ще ти пасне), вземаш си фактурата и гаранционната карта и на добър час. Има на разположение екипи, каски, друго оборудване и резервни части, които винаги трябват в определен момент. XMOTOS 140 е мотор за удоволствие с много приятен и изненадващо плътен глас. Има мощност за правите (карал съм до 80 км/ч). Другото е от управляващия. Всеки сам определя колко ще си кара мотора. По отношение на фирмата търговец на тези мотори (AVT group) - много коректно отношение, желание за добро обслужване и помощ в случай на нужда. Това, че мотора е китайски не ме притеснява, защото работи идеално и от пръв поглед личи високото качество на изпълнение. Пиша всичко това, защото съм потребител и само хубави неща съм видял по време на експлоатацията на мотоциклета.
Поздрави на всички мотористи. Тук в момента има замръзнали, снежни пътища и някак си няма предразположение за зимна разходка. На всички колеги пожелавам приятни часове и километри на любимите им мотоциклети, каквито и да са те.
Митко Петров.
« Последна редакция: януари 29, 2011, 09:33:37 pm от mpn »
Пазаете децата и сетне себе си!

Неактивен tako99

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
  • Кара: honda
Re: XMOTOS 125cc/140cc
« Отговор #2 -: април 22, 2013, 08:47:08 pm »
а 140 на каква цена е