Автор Тема: aprilia rs 50cc 2t  (Прочетена 9660 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RepsoL

• Sr. Member
  • Публикации: 142
Re: aprilia rs 50cc 2t
« Отговор #20 -: януари 20, 2010, 10:12:29 pm »
Абе пич, незнам с какво сте ги мерили тия километри и за колко сте си затваряли очите, ма скутерите едвам докарват 2литра на 100 ти тва го изкара че сипваш веднъж  до горе и караш 4 месеца  ^-^ ^-^   А това е мотор със ръчни  скорости, пистов, италянски(съдейки по колите им не са от най-Економичните) и просто с 1 литър требва да го закрепиш на последната скорост, на права отсечка, на не повече от 3000 оборота (даже и това са много) и да не пипаш въобще газта което е невъзможно! А докато стигнеш до крайна скорост какво прайме с тоя бензин? Подкрепям колегите-НЕВЪЗМОЖНО Е!

п.п.  Ти в кръчмата една чаша бира цяла нощ ли ще я пиеш?! Поздрави
Италианците си комперсират колите с моторите си... поне спред мен.
Точно скутерите немогат да бъдат икономично заради куб причини...и една от тях е, че те нямат скорости с който да оспокуяват оборотите за по голяма икономичност.
А за исказването, дали съм го закрепвал само на 5-та - на някой по голям баир имаше и 4-та
И моторът не е вървял постоянно на 3000 оборота,той е 2 тактов и си въвеше и на 2000 без проблеми

П.П.За бирата дали ще я пия цяла нощ.Една бира ще я пия можеби около година, по простата причина, че аз НЕ пия алкохол.....!!!!!
Душата в рая,оборотомера до края!!!!!

Неактивен Кристиян

• Hero Member
  • Публикации: 1515
  • случайни хора ИЖ не карат ;)
« Отговор #21 -: януари 20, 2010, 10:13:59 pm »
Междо другото на кимкото,кавадата,и джон лей-я не са им вярни километражите,бият с поне 10-15 километра от горе.Но пак не е възможно,ето ти един пример от личен опит: кавада 50cc 2008-ма която е 4 тактова не може да падне под 2 на 100,какво остава за твоята априлиика...

Неактивен RepsoL

• Sr. Member
  • Публикации: 142
« Отговор #22 -: януари 20, 2010, 10:35:43 pm »
добре айде да приемеме че бие с 15 км тва прави 87 км е кво ше кажете че горят много ли...?

П.П.Аз имах 50 цц скутер 4 тактов и гореше около 3 - 3,5 на 100.....
« Последна редакция: януари 20, 2010, 10:37:15 pm от RepsoL »
Душата в рая,оборотомера до края!!!!!

Неактивен Torq

• Hero Member
  • Публикации: 304
  • Кара: CBR600F/L
« Отговор #23 -: февруари 02, 2010, 07:43:51 pm »
Самолетно Гориво(забравих как се казваше)
Керосин...

Яко отдавна е поста, ама...
[off]
С керосин най-много да си прегрееш моторетката. И като цъкнеш червеното копче<ако преди това не се е разбил двигателя от детонации> може и да не загасне. Много вероятно е да си цъка и да си върти на детонации, докaто не бутнеш първа и не пуснеш съединителя.
Това го казвам от преки наблюдения. Служил съм в на летището Узунджово и там доста висок % от камионите вървяха с керосин. Бензини, дизели- всичко. Бензина и нафтата масово се продаваха :) :) :) За бензина даже си имаше пропорция, ама вече не я помня. И машините не вървяха изобщо. Греят, пук-пат, мирише.. ужас. Дизелите пак по-се справяха, ама Джугани, ЗИЛ-ове, мъка-мъка... [/off]
Цитат на: waleto
Помагайте!Ако не можете или не искате,не пречете!