Автор Тема: Разполагам с Service Manual книги за доста модели мотори  (Прочетена 135753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен БЪЛГАРИН

• Sr. Member
  • Публикации: 149
здрасти,трябва ми нещо за мотогуци нтх 650 - niknak560@all.bg

Неактивен gentazooo

• Full Member
  • Публикации: 84
  • тотално полудял
колега pivanov ако ти върши работа за NSR125 '87 даи поща и ще ти го пратя, а за другите колеги нямам ги тези мануали

Неактивен pivanov

• Sr. Member
  • Публикации: 123
колега pivanov ако ти върши работа за NSR125 '87 даи поща и ще ти го пратя, а за другите колеги нямам ги тези мануали
Аз засега намерих .Незнам дали 87г е същия като 90г. ,но ти благодаря.Ако се наложи ще ти пиша да го пратиш.

Неактивен Ryder

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 27
Колега ще ти бъда много благодарен ако ми прати6 manual за KAWA ZX6R 2001 тъй като го имам от 1 месец и ми е първи мотор = ] благодаря предварително skype : ghostrider_t  или @ todor_met@abv.bg

Неактивен S I N E O K

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Жив и зрдав  да си клега и мн. безавариини, поздрав за добрата инициатива. Ще се радвам ако и за мен се намери нещо за Honda CBR 919 97г.  на   sa6_eto@abv.bg  ili skype: s_i_n_e_o_k  moje i da prati6 tvoq snimka s motora 4e ako te vidq da se obadq naimalko  :beer:

Неактивен MadSun

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 7
Здравейте на всички!! :headbang:

Купих си ей такова нещо: http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_xs400r%2084.htm

Нещо взе да ми се маже номера с масло обаче и ми приплъзва съединителя, предната спирачка хич я няма и цялата ми задница се клати. Та ако имаш за това нещо ръководство, много ще съм ти благодарен  :D

Неактивен vlado0_suzuki

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
колега много спешно ми трябва мануал за suzuki DR 600 някъде 1990 година благодаря предварително

Неактивен vlado0_suzuki

• Jr. Member
  • **
само че забравих пощата ми е vlado0_suzuki@abv.bg

Неактивен tans

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Може ли да ми намерите нещто за Kawasaki KH 250F ако може и да е прешедено благодаря.

Неактивен offroader

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Колега, виждам че си затрупан, но би ли могъл да намериш нещо и за мене? Моторът е Кавазаки клр 600 86г, ако не намериш за тази година може и друга. Благодаря ти предварително.

Неактивен gentazooo

• Full Member
  • Публикации: 84
  • тотално полудял
колеги offroader и tans имам мануалите и за двама ви ама ми оставете поща да ви ги пратя

Неактивен offroader

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Моята е flourish@abv.bg Мерси   :)

Неактивен wert0

• Hero Member
  • Публикации: 255
  • Кара: Honda Transalp
Ако някой има за HONDA CM125 CUSTOM ще съм много благодарен да го изпрати .
От два дни съм собственик на този модел мотор но не знам данните му и немога да го обслужа .Отново предварително благодаря!
« Последна редакция: май 06, 2010, 09:34:54 am от wert0 »

Неактивен lu4o

• Sr. Member
  • Публикации: 111
Колега ще можеш ли да ми пратиш мануел за Honda Hornet 2002г. ще ти бъда много благодарен lu4ezar@abv.bg    :cheers:
Ride your passion!

Неактивен vess0

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
interesuvam se ot Kawasaki VN1500 '87-'99 Service Manual....ako nqkoy ima  :-\  vesso1@abv.bg

Неактивен lu4o

• Sr. Member
Мерси Колега помогна ми супер много  :cheers:
Ride your passion!

Неактивен TooEaZy

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 21
Здрасти колега можеш ли да ми дадеш книга за Kawazaki ZX7R 95-ta Skype: TooEaZy @ TooEaZy@netguard.bg

Неактивен jackrock

• Sr. Member
Колега ще може ли и на мене да пратиш за хонда Cbr 96-та jackrock77@gmail.com Благодаря предварително  :notworthy:

Неактивен Pacidi

• Sr. Member
  • Публикации: 121
...rejoice,O young man in the youth...

Неактивен Jeliazko

• Jr. Member
  • **
Евала колега!

За съжаление, сред тези дълги списъци, не успях да видя менюъл за Suzuki GSR 600. Здраво рових из нет-а, но не го намирам на друг език освен на италиански или испански... Ако го имаше на английски или френски би било чудесно.

Дали можеш да го намериш??? Предварително много благодаря!

Безаварийно,