Автор Тема: BMW S 1000 RR  (Прочетена 126831 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sith_of_darkness

• Гост
Re: BMW S 1000 RR
« Отговор #40 -: май 24, 2010, 11:17:06 am »
9 - R1
8 - zx10r
7 - gsxr
6 - cbr
5 - dukati (ама не казаха кое)
4 - КТМ
3 - MV Augusta F4
2 - RSV4
1 - S 1000 RR

Неактивен RideR

• Sr. Member
  • Публикации: 103
    • Custom CB600 Hornet
« Отговор #41 -: май 24, 2010, 10:04:49 pm »

Неактивен guest86

• Hero Member
  • Публикации: 535
  • Кой ме накара да се кача на този мотопед
« Отговор #42 -: май 25, 2010, 12:49:16 am »
Момчета,струва ми се пак заформяме стария спор.
Да BMW-то го дават с най-добри показатели,което не означава,че е по-добрия мотоциклет.
И да понамалили са цената,но като попиташ в представителството се оказва,че не е точно такава цената.
Поне миналата година на Приморско казаха,че не е такава ниска.
И другото - лично на мен ми прилича на изкопиран японски мотоциклет.Познайте кой?

sith_of_darkness

• Гост
« Отговор #43 -: август 01, 2010, 01:29:19 am »
Досетих се за нещо странно.. Баварците май са фенове на "трансформарите"...

Неактивен Parcefal

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 49
« Отговор #44 -: август 07, 2010, 12:47:45 am »
По принцип не харесвам асиметрия.Винаги съм харесвал симетричните неща.Точно това никога не съм разбирал при БМВ.До като беше само при фара айде горе долу поносимо беше,но сега и по страните на мотора.... Все едно два различни екипа дизайнери са правили мотора,не са се разбрали на кой проекта е по добър и като компромисно решение са сложили едната идея от ляво,а другата от дясно.По отделно всяка е добра,но и двете на място,за мен лично всякаш си противоречат...Странна история,два характера в един мотор  :-\ Иначе има доста добри елементи според мен гледан в профил,доста добра идея за визия,спрямо предходните им спортни модели,който бяха с доста грозноват вид,тромави,като форма и устрем на линията(като цяло)  :violent: Дано за в бъдеще единия от двата екипа надделее ;)

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
  • Публикации: 177
  • GO FAST .... OR GO HOME !!!
« Отговор #45 -: август 14, 2010, 05:13:04 pm »
подкрепям японските мотори , но трябва да призная че бмв 1000рр е наистина много сполучлив модел и то от първия път немците направиха много сериозен байк който в момента е лидер в суперщок клас и в сравнение на няколко писти с японските и италианските мотори дава най добри времена като единствено априлия рсв4 е близо до резултатите на бмвето , и аз съм изненадан но факт! това е най силния мотор като конски сили на задната гума 185 !!! за справка сузуки к10 и р1 са 161 коня на задното колело !!!! ако не  вярвате проверете , от 0-200км бмв се ускорява за 7.0 срещу 7.6 за zx10  данните са от италианското списание inmoto , направо се замислих дали да не яхна догодина един такъв БАВАРЕЦ  :D ;D
FUCK KAT

Неактивен THEGHOSTSOUL

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 38
« Отговор #46 -: август 20, 2010, 05:10:16 pm »
 Има производители на автомобили и има и такива на мотори. В производството на двата вида МПС-та няма нищо общо. Оттук може да се направи и изводът защо от БМВ за копирали почти на 90% Ямаха Р6 от 2006 - досега. Загелдайте го това "красиво" дете на немското машиностроене и ще видите, че освен грозните фарове, характерни за много от моделите им, почти всичко друго е от Р6. Срамота !!!
П.С. Със сигурност това няма да е мотор на 2010 г.

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
« Отговор #47 -: август 20, 2010, 05:23:31 pm »
съгласен съм че от към дизайн куцат , но им е простено все пак това им е дебют в супер байковете,
FUCK KAT

Неактивен turbusa

• Hero Member
  • Публикации: 700
« Отговор #48 -: септември 22, 2010, 11:58:35 pm »
в тази връзка аз мога да кажа следното момчета, на 19.09.10 г.бях и гледах на серес кръг от гръцкия шампионат и там бяха гръцките корифеи, като бустас, сенйорис, контомарос и други, чой ги би безапелационно с бмв, не че е чой но той смия каза че този митор от магазина е по силенот всяко там съществуващо състезателно съоражение образно казано, друго което каза е че само с аспух и електроника са постигнали 198 к.с. на гумата и е много балансиран за каране с една дума за момента няма по добро

Неактивен turbusa

• Hero Member
« Отговор #49 -: септември 23, 2010, 12:00:35 am »
подкрепям японските мотори , но трябва да призная че бмв 1000рр е наистина много сполучлив модел и то от първия път немците направиха много сериозен байк който в момента е лидер в суперщок клас и в сравнение на няколко писти с японските и италианските мотори дава най добри времена като единствено априлия рсв4 е близо до резултатите на бмвето , и аз съм изненадан но факт! това е най силния мотор като конски сили на задната гума 185 !!! за справка сузуки к10 и р1 са 161 коня на задното колело !!!! ако не  вярвате проверете , от 0-200км бмв се ускорява за 7.0 срещу 7.6 за zx10  данните са от италианското списание inmoto , направо се замислих дали да не яхна догодина един такъв БАВАРЕЦ  :D ;D
пожелавам ти го чистосърдечно за мен е най доброто за момента

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3610
  • "RBT Custom motors" Jsc
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: му се "BMW F850GT"
« Отговор #50 -: септември 23, 2010, 07:42:26 am »
.......... SuperStock  VS SuperBike   ;)
 Тоя мотор стоков ,без никва доработка и модела без АБС и Тракшън е ОК спрямо останалите - което е добре дошло за СуперЩок но в СуперБайка нещата са трагични за това БМВ защото незнам кви 200 коня ги има ама К8 750 порядъчно моднат върви с него на едно на Правата,да не говорим за К8 1000 който е като експрес край малка гара ................ пък и тва БмВ се появи през втората година на Япончетата и 4-тата на Дукатито,в сток версия всички са много по бързи от него на пистата и доста по бавни на правата!Догодина излиза новото 10 на Кавазаки и новите Сузукита - GSX-R1000L1 и TL1000RL1 е отново на пазара :headbang: :headbang: :headbang: също така се oчаква новата Ямаха да бъде представена,а от Дукати и Хонда пазят странно мълчание по отношеное на новите представители  :director:
Гаражът:
TRX850'97 Aprilia RS4 125'15  748SP'02 F800S'08 S1000RR'15

Неактивен turbusa

• Hero Member
« Отговор #51 -: септември 23, 2010, 10:05:35 am »
виж стока колега бмв нямат загуба нещо се бъркаш като го сравняваш с нискобюджетките

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
« Отговор #52 -: септември 23, 2010, 01:21:33 pm »
 - Явно някой не чете до Край - Казах за Супер Щок е Ок - във момента е най добре защото излиза най-силен,и рестрикциите които са поставени за Суперщок там се заобикалят защото мотора е така произведен а не като японките за момента .............. ама чакай да излязат Японските модели,съобразени да имат амбиции в "Суперщок" защото тва БМВ малко повечко заобикаля суперщока................ и да видим в Суперщок шампионата тогава какво ще стане.
 ....................... а по въпроса за СУПЕРБАЙК БМВ носят табелата КРАЙ НА КОЛОНАТА и поне още няколко години ще е така!
 По отношение на качеството на автомобилите им............... Имах микроскоп и го търсех усилено........ уви неуспешно!Нямам и на идея по какво съдиш че са качествени ама както всички немски бангии качеството е като на Индииските  ;)
Гаражът:

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
« Отговор #53 -: септември 24, 2010, 07:57:40 am »
Ясно, за теб дори и при автомобилите, японските бангии са най-качествени...
По-горе кат каза, че си подготвен за спора, за момент си помислих, че наистина е така...

Виж сега Когато ФАКТИТЕ Говорят и БОГОВЕТЕ Мълчат!! така че според мен ТИ трябва да си онемял отдавна при положение че БМВ е на 47-48 место в класациите за надеждност..................... и то дори след ФолксВаген който е на двайесет и някое............... а относно "японските бангии" - Горкичките са всичките в ТОП 10 ................
 Ако искаш да си поговорим за "новият ултра модерен" двигател на БМВ дето е точно копие на CBX750 '86 ................ или за великата система Х-драйв ?!?!?
  Само малко да те открехна че Аз смених доста БМВ-та и то по време когато най-вероятно ти не си знаел че ще се отикаш с някой синьо бял пропелер,а изводът е един когато Заблудата на фенството на марката те пусне ще остановиш,че животът е възможен без да посещаваш сервиз за нещо по различно от смяна на масло и филтри  ;)
Гаражът:

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
« Отговор #54 -: септември 27, 2010, 03:54:18 pm »
мартин чой за първо каране на писта серес с бмв 1000рр направо размаза конкуренцията за източно европейския шампионат и каза че досега не е карал по комплексно силен мотор ! а дали бмв са крали или не вече няма голямо значение важни са резултатите
FUCK KAT

Неактивен rumba

• Sr. Member
  • Публикации: 130
« Отговор #55 -: септември 27, 2010, 10:08:33 pm »
и каза че досега не е карал по комплексно силен мотор

Е как да е карал, като няма от къде да дойдат пари за Superbike? Това къде го караше до преди година - CBR 1000 RR може и да е имало някаква Superbike част в него... Просто BMW пускат Superbike, както го правят и Ducati с 1098 R например, както и Aprilia RSV4 Factory R.

Ако хванеш една Honda или Suzuki да кажем, пак можеш да изравниш силите с BMW, но просто то излиза заводски така, преодолявайки някои лимитации на SBK, до колкото съм запознат.

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
« Отговор #56 -: октомври 04, 2010, 01:09:55 pm »
да вярно е че заводски бмвето е по близко до супер bike но все пак заслужават похвала това им е първия пищов супербайке, а за чои и бустас има логика , не се бях замислял че може да има трети фактор
FUCK KAT

Неактивен rumba

• Sr. Member
« Отговор #57 -: октомври 06, 2010, 11:10:38 am »
там(WSBK) e пълна трагедия - независимо кой къде е винаги има едно БМВ с табелката край на колоната

Ми..фани гледай TT състезанията и ще видиш дали BMW е с табелка "край на колоната" ;)
Тази година WSBK не може да се дава за пример в нищо - супер скучно състезание е. Добре, че американците, англичаните и MotoGP ги има, та да има интрига.

Нали знаеш, че не всичко идва от машината, трябва и памперс.

ПП: Чикиите ли са ви малко, че се ядете, като 10 годишни деца за колички?
« Последна редакция: октомври 06, 2010, 11:16:38 am от rumba »

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
« Отговор #58 -: октомври 06, 2010, 01:24:58 pm »
там(WSBK) e пълна трагедия - независимо кой къде е винаги има едно БМВ с табелката край на колоната

Ми..фани гледай TT състезанията и ще видиш дали BMW е с табелка "край на колоната" ;)
Тази година WSBK не може да се дава за пример в нищо - супер скучно състезание е. Добре, че американците, англичаните и MotoGP ги има, та да има интрига.

Нали знаеш, че не всичко идва от машината, трябва и памперс.

Не знаех че Трой Корсър няма памперс........... ама се не му стига нещо че да спечели,Мотор има - заводски отбор с най-висок бюджет и т.н.
 Ще видим 2011 кво ще стане  ;)
 Трой Корсър за трети сезон с БМВ и лудият Леон Хаслам отива там щото явно Рубен-чо не им донесе кой знае какво,само немога да разбера кво стана с ТРЕТИЯТ Им мотоциклет....... нали знаеш че БМВ караха с Три мотора тая година та белким поне един се закачи в зоната с точките - тва да имаш двама Световни шампиони с много опит и не само по една Титла и ......... смях!Радвам се обаче че ги има защото кво стана то - Сузуки или Дукати и един път дето Бен обърка сметките и взе че и той стана шампио........... сега Поради фактора че БМВ комерсиализираха изцяло появата си се надявам да поттикне Японците,Дуктаи и Априлиа да покажат нещо ново и още по стойностно............... все пак От догодина ДУКАТИ вече няма да има Заводски ТИМ - а ще доставя само за частни отбори.......... което е супер жалко все пак те са рекордьори в брой победи и титли - и при пилоти и при марки и при отбори - така да се каже една малка част от СБК ще си отиде заедно с заводският отбор на ДУКАТИ

П.П. кво викаш за Т.Т. ?!?!
http://cdn.iomtt.com/~/media/Files/2010/races/110610/Result%20The%20Dainese%20Senior%20TT1.ashx
http://www.iomtt.com/TT-Database/TT-Records/Lap-Records.aspx
http://www.iomtt.com/TT-Database/TT-Records/Race-Records.aspx
http://www.iomtt.com/TT-Database/TT-Records/Newcomer-Records.aspx
 Нали ти казах че Аз ТТ не го гледам на живо - складирал съм няколко различни записа на 2010 състезанието и си го пазя за черешка върхух тортата през зимата  ;)

ПП: Чикиите ли са ви малко, че се ядете, като 10 годишни деца за колички?

Чикиики............. Аз колкот чикии съм направил ............. ще му се изтърка моливчето на тоя да ме стигне ;)
 Такива като него смятат че: БМВ е най-хубавата кола( а вече и мотор) , Футбола е най-великият спорт ............ и морето е до колене - а когато се срещнат с дивата и брутална истина лице в лице - всичко детско в тях умира и идва реалноста............. нека го оставим да "изживее" розовите сънища , защото рано или късно ще му се наложи да се събуди
« Последна редакция: октомври 06, 2010, 01:45:48 pm от kokoVmaxa »
Гаражът:

Неактивен rumba

• Sr. Member
« Отговор #59 -: октомври 06, 2010, 02:34:58 pm »
П.П. кво викаш за Т.Т. ?!?!

Гледай последното от пиранята, явно не си, щом така думаш ;)

Корсър е име, аз също мислех, че ще направи нещо, ама му липсва памперса вече. Незнам от изтощение или от страх, най-разумно може да приемем, че годинките му тежат вече за цяло състезание.