Автор Тема: Мненията ви за KTM RC8 ?  (Прочетена 7274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saseda

• Hero Member
  • Публикации: 255
Мненията ви за KTM RC8 ?
« -: април 27, 2010, 06:51:00 pm »
Интересува ме какво ви е мнението за тази пистарка? Конкуренция ли е на Кавазаки, Хонда, Сузуки и Ямаха ; къде се намира спрямо тях?
Дизайнът поне е доста интересен и агресивен  :)

« Последна редакция: юни 08, 2011, 02:34:47 pm от kokoVmaxa »
Любими мотори : пистарките BMW S1000RR, KAWASAKI ZX-6R и ZX-7R !!!

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
  • Публикации: 177
  • GO FAST .... OR GO HOME !!!
Re: Мненията ви за KTM RC8 ?
« Отговор #1 -: юни 08, 2011, 02:17:46 pm »
приятел имам ктм rc8r , и от скоро е с цяла генерация акрапович , и искам да ти кажа че  мотора е много сериозен ,за разлика от японските мотори ктма е серийно с WP окачване и демфер , с олекотени джанти и спирачна система brembo  , разбира се затова и цената му е по висока ,но знаеш че сядаш на супер байк , карал съм всички японски хилядарки и повярвай ми има сериозна разлика във возия и спиране , особенно на писта
FUCK KAT

Неактивен the godfather

• Hero Member
  • Публикации: 626
  • начинаещ
« Отговор #2 -: юни 12, 2011, 12:11:06 pm »
За поведение на писта немога да говоря. Ниска мощност. Дизайна е добър, но като се вгледадаш е като Нокия, произведена в Тайван или Китай.Незнам каква е цената в момента, миналата или по-миналата година го бяха намалили от 29 900 на 23 и нещо.Ако можеш да си го позволиш си вземи модела ''Р'' , като на колегата. Едно МПС може да прдставлява конкуренция на друго, когато задкормилното устройство е достатъчно опитно.

Неактивен deathstroke

• Sr. Member
  • Публикации: 177
  • GO FAST .... OR GO HOME !!!
« Отговор #3 -: юни 16, 2011, 01:04:01 am »
така е определено трябва да е R защото е 170к.с. а обикновенния е 155 което е направо смешно , а иначе за писта е много добре балансиран , много хубаво спира , много е спокоен в завой и лесно можеш да му използваш силата , покарахме на серес в гърция и съм много доволен от мотора сравнявайки го с други мотори които съм карал на писта тоя е топ !
FUCK KAT