Автор Тема: Помогнете ми-трябва ми схема на ел запалване за скутер Кимко 50  (Прочетена 1311 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен georgi_98

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 5
Моля ви помогнете ми!!!Имам скутер Кимко 50.Купих го без комутатор и бобина и сега не знам как да ги свържа.Някой има ли схема?

Неактивен koshu

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 36
  • Кара: yamaha majesty dx 250
 :cheers:колега аз имам такъв ама нямам схемата,ще се опитам утре или в други ден да направя поне една снимка,а ако си от или около Варна направо ще съберем моторетките,аз сега не го карам ама не е проблем да направим сверката

Неактивен georgi_98

• Jr. Member
  • **
Благодаря Ти колега!Ще те помоля да снимаш буксата на комутатора и на бобината и самите комутатор и бобина.За съжаление съм доста далеч от Варна, чак във Рила.

Неактивен koshu

• Jr. Member
  • **
няма проблем ама дай някакъв скайп или имейл,че нещо не мога да качвам снимки във форума
 :bravisimost: :cheers:

Неактивен georgi_98

• Jr. Member
  • **
скаипа ми е: georgi.cancov

Неактивен georgi_98

• Jr. Member
  • **
Колега, ако можеп снимаи и таблото, да знам какво да търся.Благодаря предварително.

Неактивен koshu

• Jr. Member
  • **
извини ме колега ,но не съм ходил до мотора,съжалявам,просто този дъжд така ме притиска в работата,че нямам време даже за храна,надявам се най-късно в сряда вечер да съм качил снимките на скайпа ти,още веднъж се извинявам :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Неактивен koshu

• Jr. Member
  • **