Автор Тема: ТЪРСЯ / ПРЕДЛАГАМ само за специфични части! ТОВА НЕ Е БИТАК и форум ОБЯВИ!!!!!!  (Прочетена 49669 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 3975
  • "RBT Custom motors" Ltd.
    • www.racebiketuning.com
  • Кара: мотор със четири свещи
 Тази тема е за части , детайли , ръководства ,чертежи и всичко което е нужно за КЪСТЪМ МОТОЦИКЛЕТИТЕ и/или тяхната реставрация!Части със стойност като състояние и рядкост на предлагането!
 САМО СПЕЦИФИЧНИ ЧАСТИ За СТАРИ Японски/Европейски МОТОЦИКЛЕТИ
 Постове от рода продавам на части "шир потреба" ................. те се публикуват в секция "ПРОДАВА" 
 Постове от рода търся си "шир потреб" ................... те се публикуват в секция "КУПУВА"
 Ако ги ПУБЛИКУВАТЕ ТУК СЕ ТРИЯТ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ , БЕЗ ОБЯСНЕНИЯ!!
- Тук идеята е когато някой има нещо читаво , рядко срещано и интересно , да го обяви тук , ако иска да помогне на ентусиастите заети с възстановяването/подобренията и тунинга на Мотоциклетите в тази секция!
 ВСИЧКО КОЕТО НЕ Е СВЪРЗАНО С МОТОЦИКЛЕТИТЕ и ТЕМАТИКАТА В ТАЗИ СЕКЦИЯ СЕ ТРИЕ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ , БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ
 - Тук обявявайте ако имате нужда от нещо по специално и някой може и да успее да помогне!
 - Това не е битак!!!
 Моля който има нещо ценно и определено(отговарящо на описанията) да го публикува без излишни коментари!!!
 - всичко останало на Л.С.
 Не използвайте темата като поредната от рода на купува/продава!
« Последна редакция: декември 28, 2011, 06:32:26 pm от kokoVmaxa »
Гаражът e вече подреден:
 R1200R'09 for Тоuring 748R '02 Race Track bike BMW K75'86Caffe CB500Four K1'71Classic

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Публикации: 2184
  • Излекуван работохолик.
  • Кара: Черна FZ1-N
Re: ТЪРСЯ / ПРЕДЛАГАМ само за специфични части!
« Отговор #1 -: декември 25, 2011, 02:00:20 pm »
Здравейте. Пускам темата тук, пък ако модераторите преценят, че не е за този раздел - да я местят. Останали са ми малко части от Kawasaki GPz 110i, моделът е някъде 82 - 84 година. Става въпрос за този мотор:

http://michaelsmotorcycles.com/1983KawasakiGPZ1100/index.html

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/kawasaki/kawasaki_z1100gp%2083.htm

Добре, че е Коледа и имам повече свободно време, цяла сутрин вадих железарията от гаража и я подреждах... Снимки на частите с кратки обяснения съм качил в този албум:

http://bushman.snimka.bg/motorcycles/kawasaki-gpz-1100i-parts.642926.0.big

Имам и още части  - например двата вала от скоростната кутия, със зъбчатките и привода. Като ги намеря - ще кача снимки и на тях. Имам и задния калник, ама защо не съм го снимал... ??

В момента се продава един такъв туч:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51314546770892750&f1=details

И аз много се замислям, дали да не го взема за 1000 лева и да си го направя... Това си беше мотор преди 20 години, може да стане мотор и днес. Както и да е... Ако някой се интересува от нещо конкретно - да казва и ще мислим. По принцип, не смятам да печеля от тези ръждоляци, искам само да ги разкарам от гаража. Ако на някой му се занимава - да пусне частите в И-бея на цени, каквито иска, и да се занимава с продажбата им. Каквото се продаде - колегата ще получи 20% от продажната цена. Някои от частите са интересни и може да се изкарат доста пари от тях, но аз не знам как се продава в шибания И-бей, а и нямам толква време да се занимавам.

Скоро ще пусна и части за други стари японски мотори. Ами това е от мен, казвайте вие какво правим... Поздрави и честита Коледа на всички!

« Последна редакция: декември 25, 2011, 02:03:24 pm от Bushman »
Ако нищо друго не помага - прочети Service Manual!

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Излекуван работохолик.
« Отговор #2 -: декември 25, 2011, 05:03:16 pm »
Още чаркове - за Suzuki GS 550 D. Моделът е около 1978г. Ето снимка на мотора:

Снимки на частите вижте тук:

http://bushman.snimka.bg/motorcycles/suzuki-gs-550-d-parts.642956.25921482.big

Има и други части от същия мотор (спирачки, цялата предница - изправна и др.), но ни домързя да ги изравяме от другите боклуци. Ами това е.

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Излекуван работохолик.
« Отговор #3 -: декември 26, 2011, 10:14:08 am »
Частите от Сузуки-то са запазени за Коко V-макса, докато ги вземе или се откаже от тях. Тези за GPz-то се продават.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
« Отговор #4 -: декември 28, 2011, 06:22:50 pm »
 - Това не е битак!Стегнати и ПРЕГЛЕДНИ мнения(вижте мненията на колегата вземете ги за пример!)
 Моля който има нещо ценно и определено да го публикува без излишни коментари!!!
 - всичко останало на Л.С.
 Не използвайте темата като обща за купува/продава!
« Последна редакция: декември 28, 2011, 06:33:34 pm от kokoVmaxa »
Гаражът e вече подреден:
 R1200R'09 for Тоuring 748R '02 Race Track bike BMW K75'86Caffe CB500Four K1'71Classic

Неактивен alexandarpav

• Hero Member
  • Публикации: 1221
Здравейте. Пускам темата тук, пък ако модераторите преценят, че не е за този раздел - да я местят. Останали са ми малко части от Kawasaki GPz 110i, моделът е някъде 82 - 84 година. Става въпрос за този мотор:

http://michaelsmotorcycles.com/1983KawasakiGPZ1100/index.html

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/kawasaki/kawasaki_z1100gp%2083.htm

Добре, че е Коледа и имам повече свободно време, цяла сутрин вадих железарията от гаража и я подреждах... Снимки на частите с кратки обяснения съм качил в този албум:

http://bushman.snimka.bg/motorcycles/kawasaki-gpz-1100i-parts.642926.0.big

Имам и още части  - например двата вала от скоростната кутия, със зъбчатките и привода. Като ги намеря - ще кача снимки и на тях. Имам и задния калник, ама защо не съм го снимал... ??

В момента се продава един такъв туч:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51314546770892750&f1=details

И аз много се замислям, дали да не го взема за 1000 лева и да си го направя... Това си беше мотор преди 20 години, може да стане мотор и днес. Както и да е... Ако някой се интересува от нещо конкретно - да казва и ще мислим. По принцип, не смятам да печеля от тези ръждоляци, искам само да ги разкарам от гаража. Ако на някой му се занимава - да пусне частите в И-бея на цени, каквито иска, и да се занимава с продажбата им. Каквото се продаде - колегата ще получи 20% от продажната цена. Някои от частите са интересни и може да се изкарат доста пари от тях, но аз не знам как се продава в шибания И-бей, а и нямам толква време да се занимавам.

Скоро ще пусна и части за други стари японски мотори. Ами това е от мен, казвайте вие какво правим... Поздрави и честита Коледа на всички!

Имам за този модел/ kawasaki gpz 750,900 1100/- маска,фар,кори около километража и рогатка-- ако случайно някой реши да си стяга такава машина това ми е тел.0878511083 - мисля че ще потрябва на някои .
« Последна редакция: март 17, 2012, 01:52:14 pm от alexandarpav »

Неактивен alexandarpav

• Hero Member
  • Публикации: 1221
Частите от Сузуки-то са запазени за Коко V-макса, докато ги вземе или се откаже от тях. Тези за GPz-то се продават.

всичко ли е запазено- взето

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
 Aми чакам да ги придвижим някак на към Хюстън вилидж  :bravisimost:
Гаражът e вече подреден:

Неактивен Pancho77

• Hero Member
  • Публикации: 2813
за Кавазаки 750  Унитрак..( с ''екранчето'' на резервоара)            година   ... до 82 май..много налични.....опашка конзоли верига 630 с зъбаци и страничните държачи на степенките и прочие  ...снимки после!

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
Гаражът e вече подреден:

Неактивен boyko_stoqnov

• Hero Member
  • Публикации: 425
  • Кара: Yamaha YZF R6; Yamaha fz6 '08
Ще е добре ако се забранят и обявите от типа: продавам GSM, кола, телевизор и тем подобни глупости ! Това е форум за мотоциклети ДА ГО Е*А!!!

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Излекуван работохолик.
Слушайте, аз бях забравил за тези железарии, още си стоят. Вчера ми се обади собственика, че смята да ги предава за вторични суровини, Затова, ако на някой му трябва нещо от чарковете за Сузукито:

http://bushman.snimka.bg/motorcycles/suzuki-gs-550-d-parts.642956.25921482.big

направо му звънете и се разбирайте с него - 0885 236 716, Иван се казва. И побързайте, щото наистина ще ги изхвърли, няма майтап.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
........... нали беше казал , че като идваш насам ще ги донесеш да си ги взема и да ти ги пплатя тия неща дето ги искам /? Аз все още разчитам поне на каплите (замисъла на проекта изисква каплите за да се завърши)
Гаражът e вече подреден:

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
 - A каква му е историята на тва Сузи че е така брутално разпиляно моторчето му ?

П.П. ако имах место де да го сложа направо целия щях да го взема  :violent:
Гаражът e вече подреден:

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Излекуван работохолик.
Коко, писах ти на ЛС за частите.

По една случайност му знам историята на това Сузуки в България. Докараха го едни познати джамбази от Австрия, било е някъде около 1996-та година. Беше червено и горе - долу в оригинален вид, но явно беше стояло някъде на открито дълго време. Там сигурно са го взели без пари или почти без пари... Един мой приятел го купи от тях и си го стегна за каране. Човекът е стар мотоджия и голям мераклия, пипа много точно. Преди него се беше мъчил 3 - 4 години с един Днепр, та направо се роди с това моторче. Кара го няколко години, даже ходи с него до морето и на дълги пътувания. Не знам да е имал сериозни проблеми с него, гарантирам, че не е блъскан или търкалян мотора. После си взе по-ново Сузуки (SV 650, явно няма отърваване от тая краста...), а този (стария) го бракува. Знам, че продаде някои части от него (таблото, резервоара, карбураторите, елементи от електрическата система), други раздаде (подари), а което остана (на снимките), го прибра в бараката. Обаче казва, че железарията вече му пречи се канеше да я изхвърля на вторични. Така че - разбирайте се с него и прибирайте каквото ви трябва, щото скоро може да няма...
« Последна редакция: май 07, 2012, 08:15:54 am от Bushman »

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
Говорих , Разбрахме се  :friends: и трябва да ги изпрати тия дни  :cheers:
Гаражът e вече подреден:

Неактивен Bushman

• Hero Member
  • Излекуван работохолик.
Вече пътува, пътува железарията... Утре сабаалем е в Хюстън.

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
 - Така...........
 Останаха ми малко части от първият проект и ще ги наснимам довечера , за да ги истипосам тук , ако на някой му потрябват за някой такъв проект да знае че има.........
 като цяло описа е горе доло:
 Диск преден вентилиран перфектен за Сузуки - ГС/ГР/ГТ 650 '78-'87
 Калник - преден Никилиран от Сузуки ГС650 '80 - '89
 Комплект Мигачи 4бр Никилирани правоъгълни големи от Сузуки ГР650
 Спирачна помпа предна от Сузуки ГР650 заедно със спирачният маркуч
 Телескопи комплект от Сузуки ГР650 - Ф35 само за 1 спирачен апарат (пасват на почти всички сузуки-та от това време)
 Оригинално кормило никилирано от ГР650 стандартен диаметър(малко височко седи и не ми хареса за моят проект на Сузуки-то)
 Обръч 16"х2,15" капла от ГР650 комплект със спиците
 .............друго не се сещам като ги наснимаме , ще видим какво точно ще има още евентоално :friends:

Гаражът e вече подреден:

Неактивен kulski

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Кара: vf 750 sabre
Здравейте колеги имам малко части от Kawasaki GPZ 1100i от 82-ра. А по точно предница,преден калник,предна джанта с дискове и спирачни апарати задна джанта с диск и спирачен апарат,преден и заден венец с верига,оригиналните огледала,ръчка за съединителя с жилото и спирачната помпа с ръчката. Цени кой колко даде. 0888362336-Венци

Неактивен kokoVmaxa

• Moderator
  • Hero Member
    • www.racebiketuning.com
Здравейте колеги имам малко части от Kawasaki GPZ 1100i от 82-ра. А по точно предница,преден калник,предна джанта с дискове и спирачни апарати задна джанта с диск и спирачен апарат,преден и заден венец с верига,оригиналните огледала,ръчка за съединителя с жилото и спирачната помпа с ръчката. Цени кой колко даде. 0888362336-Венци
Добави и снимки  ;) ще бъде полезно и ползотворно и за теб и за потенциалните купувачи
Гаражът e вече подреден: