Автор Тема: относно трагичния инцидент от 12.10.2013  (Прочетена 14544 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chefi_met

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
относно трагичния инцидент от 12.10.2013
« -: април 22, 2014, 02:19:28 pm »
Отново ви пише братът на загиналия на 12 Октомври , миналата година, моторист на подбалканския път в близост до паметника Левски. Понеже новият мото сезон започна и предполагам, че посещенията на форума са нарастнали, се обръщам още веднъж към вас със молба ако някой знае нещо повече за този фатален инцидент или познава свидетел на случилото се, да се свърже с мен на 0899106638 или 0883332828. Повече подробности за това какво аз знам за катастрофата можете да прочетете от темата ми от 2 Ноември.
Разследването продължава и прокуратура и полиция се мотат, отлагайки или по-скоро чакайки аз да изнамеря повече информация. Знам че на мястото е имало друг моторист -пряк свидетел на случилото се. По-късно в болницатав Пирдоп видях моторист със синьо кожено яке да излиза от фоаето ,когато аз влизах...знам че има някой който знае подробности за това какво се е случило и ако чете това или някой от вас е чувал друг да говори за този случй, ще съм много благодарен ако се свърже с мен!

Неактивен ivchotr

• Hero Member
  • Публикации: 8090
  • E няма такъв кеф!
  • Кара: Suzuki GSX 1100 E
Re: относно трагичния инцидент от 12.10.2013
« Отговор #1 -: април 22, 2014, 08:13:37 pm »
Не беше лошо да си продължиш в предишната тема. За теб е ясно, че никога няма да забравиш за този случай, но за другите нещата се размиват във времето.
Why do you think I ride alone?
Cause you don't know about it anymore.
I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.