Автор Тема: 61 годишен моторист почина след катастрофа  (Прочетена 1534 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Crusible

• Sr. Member
  • Публикации: 113
  • Кара: Honda Hornet '04
Още един човек си замина нелепо с мотопед! Сигурно е бил без каска, неправоспособен....  :(

http://www.dnes.bg/stranata/2014/06/17/61-godishen-motorist-pochina-sled-katastrofa.229265

Неактивен ХХХ

• Hero Member
  • Публикации: 1118
  • Родих се изморен и живея за да си почивам:)
  • Кара: скутер WANGYE GRACE 150cc и мечтае за още нещо
Re: 61 годишен моторист почина след катастрофа
« Отговор #1 -: юни 17, 2014, 10:27:59 pm »
Ох то като му е писано на човек да си замине......Наистина е доста нелепо в случая, явно скоростите са били ниски и просто човека е нямал късмет.  А мотопед значи 50куб, тоест с категория М се кара, а такава всички имат (ако някога са взимали книжка). И някой левак пак е отнел предимство. Мене днеска един мангал с малък камион щеше да ме трясне с каросерията. Тъпанара имаше поне 100 възможности да ме изпревари лесно и безопасно на права отсечка, е да ама не......Избра да го направи на завой, като влезе доста в насрещното и после ме сгъна навътре към мантинелата. Аз завих колкото можах и натисках задната да намаля максимално и въпреки тва почти ме докосна по рамото със задницата и като нищо можеше да ме събори. После пък някакъв друг с пикап ме изпреварва отдясно (искаше да мине между мене и тролея който изпреварвах в момента, да се шмугне) Караше много бързо тиквеника без да прецени положението. Че и ми свиреше мамка му. Абе то не е за разправяне. Жалко за човека.
След всяко надолнище идва нагорнище.