Говорилня > Tuning & Styling

NOS на Мотор ?

(1/5) > >>

Венци (::
Здравейте колеги...на много от вас тази тема ще е поредния Off Topic...но за мен не е така...така искам да питам колко излиза една Nos система за мотор...и на двутактови двигатели става ли ...на Симсона двигатела дали ще издържи  :D :D

П.С. Ако според модераторите е СПАМ ... да я изтрие

sith_of_darkness:
Венци, венци.. темата не е спам, но ти явно няма да спреш с глупостите.. местя темата в тунинга ..
Има гугъл, прочети за НОСа.. какво представлява, какво прави и сам прецени..

crazydes:
Венци венциии, Венци... Чул ли си приказката "козата си сака пръч..." - е тука е същата работа. Какви са тия залъгалки-турбини оксиди ... Ти след малко самсона и чип тунинг ше му сложиш... Щом искаш голяма мощ си купи голем мотор. За Симсонката-дет имаше в един мнооого познат на мене филм-слагай хапчета с нитроглицерин у бензина и че сцепиш мрака...  ^-^ ^-^ ^-^

Кристиян:

--- Цитат на: Венци (: в септември 30, 2009, 06:13:00 pm ---Здравейте колеги...на много от вас тази тема ще е поредния Off Topic...но за мен не е така...така искам да питам колко излиза една Nos система за мотор...и на двутактови двигатели става ли ...на Симсона двигатела дали ще издържи  :D :D

П.С. Ако според модераторите е СПАМ ... да я изтрие

--- Край на цитат ---
На 2-тактов двигател няма как да му сложиш нитро.Още по-малко на симсон.Междо другото,колегата crazydes,те бъзна за чип тунинг.И сега за да не се литнеш да отваряш друга тема дали на симсона,можеш да му сложиш чип,ще ти кажа-не може,щото е с карбуратор.

Венци (::
не бе...как и чип тунинг че и турбина ще му сложа...мисля и пълна инжекция :D беше ми интересно за NOS по простата причина че съм виждал пистови мотори с нитро система...от Хасково мисля че еднaта k7 има (поправете ме ако не греша)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия